Stab

Elisa Morberg Wejse

Frimenighedspræst

 

 

 

Kontakt

Tlf: 2081 0189
Mail: elisa@odderfrimenighed.dk

Frederik Thormann Wagner

Frimenighedspræst

 

 

Kontakt

Mail: frederik@odderfrimenighed.dk

Træffetid: tirsdag og onsdag

Rebekka Kjær Væggemose

Leder af børne- og ungdomsarbejdet

 

 

 

Kontakt

Mail: rebekka@odderfrimenighed.dk

Karen Hansen

Administrationsleder

 

 

Kontakt

Mail: karen@odderfrimenighed.dk

Træffetid: tirsdag, onsdag, torsdag kl. 9-12

Jonna Nørlund

Diakonimedarbejder

 

 

 

Kontakt

Mail: jonna@odderfrimenighed.dk

Ruth Sørensen

Vært i Cafe R5 – frivillig stab

 

 

 

Kontakt

Mail: ruth@odderfrimenighed.dk

Hans Christian Hansen

Frivillig stab

 

 

 

Kontakt

Tlf: 2040 2141

Mail: hc@odderfrimenighed.dk