Stab

Elisa Morberg Wejse

Frimenighedspræst

 

 

 

Kontakt

Tlf: 2081 0189
Mail: elisa@odderfrimenighed.dk

Leif Johanson

Diakonipræst

 

 

 

Kontakt

Tlf: 6170 3373
Mail: leif@odderfrimenighed.dk

Linette Korshøj Lykke

Barselsvikar for leder af børne- og ungdomsarbejdet

 

 

 

Kontakt

Mail: linette@odderfrimenighed.dk

Karen Hansen

Administrationsleder

 

 

 

Kontakt

Mail: karen@odderfrimenighed.dk

Johanne Frisgaard

Vært for Odder Frimenigheds kollektiv, R5

 

 

 

Kontakt

Mail: johanne@odderfrimenighed.dk

Jonna Nørlund

Diakonimedarbejder

 

 

 

Kontakt

Mail: jonna@odderfrimenighed.dk

Ruth Sørensen

Vært i Cafe R5 – frivillig stab

 

 

 

Kontakt

Mail: ruth@odderfrimenighed.dk

Hans Christian Hansen

Frivillig stab

 

 

 

Kontakt

Mail: hc@odderfrimenighed.dk

Rebekka Kjær Væggemose

Leder af børne- og ungdomsarbejdet

PÅ BARSEL

 

 

 

Kontakt

Mail: rebekka@odderfrimenighed.dk